teperenk
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : admin

OKUNMA :

YORUM : 0

chat imkanlarını günden güne geliştirerek kullanıcılarına karşı sunmaya devam etmektedir. Her yerden rahatlıkla girişlerin olması tüm kullanıcıları artık güzel bir şekilde mutlu etmiş ve vazgeçilmez bir yer olmuştur. Kişilerimizin hemen hemen hepsi Türkiye üzerinden Sohbet sitesine bağlantı sağlamaktadır. Türkiye harici diğer ülkelerden giren kişi sayısı %10’dur.

Giriş yapan kullanıcılarımızın il açısındanda çoğu istanbul üzerinden bağlantı sağlamaktadır. Buda demek oluyorki 300 kişilik büyük bir sitenin 250 kişişi istanbul üzerinden giriş yapıyor. Sohbet odalarının kullanıcılar bölümünden tespit edilmiş ve giriş sayıları meydana çıkmıştır.

İstanbul odasıda mevcut olan sesli chat sitemiz üzerinde bir çok aynı il sınırı içerisindeki insanlarla bir arada olup keyif dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Ücretsiz ve bedava giriş ile sizlerde keyif dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

ETİKETLER :

Yazı hakkında görüşleriniz

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.

 Ofis Taşımacılığı seo danışmanlığı Tipobet kız öğrenci yurdu takipçi hilesi Kredi Başvurusu gümüş tesbih mod apk tanıtım filmi apk indir bong mersin web tasarım iddaa forum maç izle izmir rent a car tubidy sigara bırakma kitap satın al Kaçak iddaa