teperenk
gölgeler
gölgeler
icon
icon

YAZAR : admin

OKUNMA :

YORUM : Hakkımızda için yorumlar kapalı

Cennetim.com 2015 yılından bu yana internet alanında sohbet, eğlence, müzik, video, güzel sözler, radyo, şiir, magazin, sinema ve bir çok alanda kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır. Web sitemiz kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak sohbet içerikli bir web sitesidir, chat bölümümüzde global kanallarımız şöyle sıralanmaktadır; #muhabbet, #radyo, #yarisma, #oxm, #oyun ve #kelime odaları global sohbet odaları olarak faaliyet göstermektedir.

Sohbet programımızda her kullanıcı kendine ait nick alabilir ve kayıt yapabilir, kayıt işleminden sonra kendine ait özel bir oda sahibi olabilir, sohbet bölümümüz tamamen unreal yazılım alt yapısı kullanmaktadır, global sohbet odalarında kullanıcılarımızın uyması gereken bazı kurallarımız mevcuttur bu kurallara tüm kullanıcılarımızın kesinlikle uyması gerekmektedir. Sohbet odası kurallarını öğrenmek için kurallar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sohbet sitemizde mevcut iki yönetici bulunmaktadır, yöneticilerimiz Network, Ugur kullanıcı adına sahiptir, sitemizde teknik bilgiler hakkında bilgi almak için #Operhelp kanalına girerek Adminlerden yardım alabilirsiniz. teknik bilgilere sahip olabilirsiniz, chat odalarımızdan #radyo odasının yetkilisi ile görüşebilirsiniz., #radyo Muhabbet odası hakkında her hangi bir şikayet veya önerinizi Network nickli arkadaşımıza iletebilirsiniz. Sohbet sunucumuzda komutlar, kurallar hakkında ve öneri, şikayet gibi durumlarda #operhelp kanalına girerek +voice yetkisi verildikten sonra tüm işlemlerinizi kanalda bulunan yetkililerden yardım alabilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

 diyarbakır temizlik şirketleri batu production